O nas

Witamy Państwa na stronie internetowej Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej DENTYSTYKA z siedzibą w Zawierciu przy ul.Widok 3 w województwie śląskim.
Siedziba przychodni stomatologicznej został przeniesiona pod koniec 2008 roku z ul. Widok 11 w Zawierciu do nowego budynku przy ul.Widok 3 oferując nowoczesną wielostanowiskową opiekę stomatologiczną i pracownię rentgenowską.
Dynamiczny rozwój pozwala nam na stałe unowocześnianie naszej przychodni i świadczenie usług stomatologicznych coraz większej liczbie pacjentów na najwyższym możliwym poziomie.

Stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta i proponujemy różne możliwości leczenia stomatologicznego, aby odpowiadały one pacjentowi pod względem medycznym, estetycznym i finansowym zapewniając Państwu kompleksową opiekę specjalistyczną.

Naszymi priorytetami są wysoka jakość usług stomatologicznych, bezpieczeństwo, zdrowie, dobre samopoczucie zarówno dzieci, jak i dorosłych oraz długotrwałe efekty leczenia. Zadbają o to współpracownicy lekarze - wybitni pracownicy klinik z województwa śląskiego oraz najlepsi specjaliści największych polskich klinik i szpitali.

W prowadzonej przez nas diagnostyce stomatologicznej wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i technologie.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty a także na bezpłatne konsultacje.


Więcej

 

 Zakres naszych usług

696d2a9df180b255e8f95b17e182dd6c.jpgOferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w oparciu o nowoczesny sprzęt, najnowsze techniki leczenia oraz miłą i fachową kadrę lekarzy specjalistów. Współpracujemy z najlepszymi w miejscowości Zawiercie i województwie śląskim, pracowniami i technikami dentystycznymi.
Wszystkie zabiegi wykonywane są bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym lub w sedoanalgezji.

Jesteśmy wielospecjalistycznym gabinetem stomatologicznym kierującym swoją działalność zarówno do najmłodszych pacjentów, jak i osób dorosłych. Nasz stale powiększający się zespół lekarski to najlepsi specjaliści pracujący na co dzień w renomowanych miejskich klinikach i szpitalach.

Nasza oferta obejmuje:

  • diagnostykę
  • stomatologię zachowawczą
  • stomatologię estetyczną
  • ortodoncję
  • endodoncję
  • chirurgię
  • protetykę
  • pedodoncję
  • implantologię
  • rentgnodiagnostykę


WięcejKontakt

N.Z.O.Z. DENTYSTYKA
A. i D. Nowiccy Spółka Jawna

42-400 Zawiercie

ul. Widok 3

 
Telefon

(+32) 67 27 586


(+48)  516 034 493 
Godziny pracy
Poniedziałek:   08:00 - 18:00
Wtorek:   08:00 - 18:00
Środa:   08:00 - 18:00
Czwartek:   08:00 - 18:00
Piątek:   08:00 - 18:00
Sobota:   nieczynne
Niedziela:   nieczynne

Partnerzy
stomatologia med24.pl najlepszylekarz.pl najlepszystomatolog.pl